16-17 stycznia 2016 Targi Ślubne

Paź 6, 2015

16-17 stycznia 2016 Targi Ślubne

Już dziś zapowiadamy Targi Ślubne, które odbędą się 16 i 17 stycznia 2016 w Pałacu Kultury w Warszawie. Targi Ślubne to doskonała okazja by zapoznać się z ofertą różnych firm oferujących przeróżne usługi ślubne. Na Targach swoje stoiska zapowiedziało ponad 200 firm, powierzchnia wystawowa liczyć będzie ponad 10.000 m kw.

Jeżeli planujesz ślub w 2016 roku Targi Ślubne stanowią doskonałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i zapoznania się z usługodawcami. Na Targach będzie okazja do zakupie sukien ślubnych dla panny młodej i sukni wieczorowych dla świadkowych lub mam. Rabaty na Targach sięgają aż 80%!

Targi stanowią doskonałą okazję do obejrzenia ofert rozmaitych firm, w dogodnym czasie – wszystkie firmy ślubne są bowiem w jednym miejscu, nie musimy podróżować po całym mieście by zapoznać się z ich ofertą. Na Targach swoje usługi prezentują: salony jubilerskie, salony sukien ślubnych, sklepy z bielizną damską, sklepy z garniturami, fotografowie i osoby zajmujące się filmowanie uroczystości ślubnych, cukiernie, firmy zajmujące się sprzedażą zaproszeń i winietek, wizażyści i fryzjerzy, dekoratorzy i floryści i wiele innych.

Zachęcamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji i wzięcia udziału w Targach, wstęp na Targi jest płatny, koszt to 25 zł od osoby.Podobne:

Udostępnij: