IMS S.A.

Lut 1, 2017

IMS S.A.

IMS to jako lider marketingu sensorycznego w Polsce, prowadzi najskuteczniejsze kampanie promocyjne z zakresu marketingu sensorycznego.

Agencja współpracuje m.in. z takimi markami jak Huawei, Orsay, PKP Intercity i wiele innych. IMS swoja skuteczność zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, wyspecjalizowanej kadrze oraz najnowocześniejszej technologii. IMS sensory pozwoli Ci na wykreowanie odpowiedniego klimatu w miejscu sprzedaży, dzięki czemu każdy klient poczuje optymizm, radość i spokój co zatrzyma go twoim sklepie na dłuższy czas.

IMS media bazuje na nośnikach video w galeriach handlowych, badania wykazują że aż 25% klientów dokonało zakupu danego produktu pod wpływem usłyszanej reklamy w Instore Radio lub też tej wyświetlonej w Mall Tv. IMS event zajmuje się organizacją premier, konferencji i szkoleń, które w znaczący sposób wpływają na wizerunek marki.

IMS r&n to synonim technologii, bazującej na systemie lokalizatorów, interaktywnych placach zabaw oraz nośnikach Digital Singage. Marketing sensoryczny to istotny element strategii marketingowej każdej marki, dlatego chcąc zwiększyć sprzedaż musisz się nim posłużyć. Skorzystaj z usług najlepszych i zapoznaj się z pełną oferta IMS.

Dane Kontaktowe:

ul. Puławska 366

02-819 Warszawa

tel. 22 870 67 76

NIP 5252201663

REGON 016452416

www: http://www.ims.fmPodobne:

Udostępnij: